Damenring
Gold 585, Altschliffdiamanten zus. ca 0,24 ct, Diamanten im Achtkantschliff zus. ca. 0,28 ct, Saphir im Ceylonschliff ca. 0,60 ct, 4,9 g, RW 52øg5
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
06.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Damenring
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.04. - 06.05.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Anhänger "Herz"
- Mabe-Kulturperlenohrclipse